Swingers-wellness klub DESIRE PRAHA, bude každý měsíc jak ve venkovních prostorech, tak ve své provozovně organizovat velké swingers akce pro zvané.


NEJVĚTŠÍ SWINGERS AKCE MĚSÍCE !


DELUXE SWINGERS párty budou vždy předem ohlášeny na našem webu v sekci AKCE KLUBU (Speciální párty)

Celková kapacita této akce bude 20 párů, 10 samotných žen, 10 samotných mužů.

 V našem wellness - swingers klubu "DESIRE" najdete na ploše více než 260 m2, dvě šatny, bar, osvětlenou whirlpool pro pět osob, finskou saunu pro šest osob, infrasaunu pro šest osob, společenskou místnost s raut koutkem, 2x tyč na Poledance a velkou TV s erotickým programem, masérnu, kino pro 20 osob, klec a malou uzamykatelnou místnost pro pár vyžadující soukromí a další relax prostory, které jsou navíc klimatizovány. Prostory klubu jsou vybaveny aromatickými difuzéry pro příjemnou a osvěžující vůni.

V letních měsících budeme připravovat venkovní  swingers párty (s kapacitou cca 50 osob) na velké zahradě s bazénem a whirlpool. Samozřejmostí je pak zajištění soukromí vzrostlými keři, venkovního občerstvení, venkovní grill a hudební produkce.

Neváhejte a kontaktujte nás s Vaším požadavkem. Rozšiřujeme stále naší klientelu o další páry. Každý přijatý člen, získává speciální klubovou kartu na tyto DELUXE PÁRTY. 

Tuto kartu Vám osobně předáme pouze v klubu DESIRE v Praze.