FAQ - Často kladené otázky1) Jak se na akci objednám ?  

Na akci se lze objednat buď prostřednictvím tohoto webu, nebo osobně (doporučujeme) ve swingers klubu DESIRE v Praze na adrese Pilská 20/2, Hostavice. 


2) Jaký je postup při objednání ?   

Nejprve si v sekci AKCE vyberte požadovanou párty. Poté vyplňte objednávkový formulář pod textem a odešlete. Prosíme, před odesláním si zkontrolujte správnost Vašeho emailu ! 

V případě, že chcete podpořit náš klub zakoupením DÁRKOVÉHO VOUCHERU (plná cena za párty), musíte nejprve vybrat požadovanou akci a odeslat vyplněný formulář. Do poznámky uveďte, že chcete podpořit náš klub zakoupením VOUCHERU. 

Do 48h všem zasíláme na email potvrzení s podrobnými informacemi k celé akci a k platbě. 


3) Jak se vše platí ?  

Po obdržení potvrzovacího emailu, je potřeba uhradit zálohu na akci, která činí 500,-Kč  / PÁR, ŽENA, MUŽ. Pošleme Vám fakturu s platebními údaji a variabilním symbolem.

V případě požadavku o VOUCHER je potřeba uhradit celou částku za akci.                        Poté Vám na email zašleme VOUCHER v digitální podobě s identifikačním QR kódem. Každý zákazník má svůj vlastní kód s uvedením názvu akce, datumu akce, uhrazené částky a pořadového čísla. Tento VOUCHER je nutné si vytisknout a přinést s sebou na akci. Hosteska vše zkontroluje a zanese na prezenční listinu. 


4) Kde získám vstupní klubovou kartu ? 

Klubovou kartu DELUXE, získává PÁR, ŽENA či MUŽ buď poštou (po zaplacení zálohy), nebo ve swingers clubu DESIRE v Praze (doporučujeme). Tato klubová karta opravňuje držitele zúčastnit se každé připravované akce speciál DELUXE. Každá tato karta má své identifikační nezaměnitelné číslo, které je zaneseno v našem počítači. Tudíž sledujeme, jak se držitel této karty zúčastňuje akcí či nikoliv.


5) Kde se akce DELUXE konají ? 

Tyto párty organizujeme vždy jednou do měsíce, viz. sekce  O NÁS, v našem klubu, nebo na vybrané venkovní lokalitě. Přesné místo (adresu vč. GPS souřadnic) najdete na těchto stránkách v sekci kontakty. Prosíme všechny zákazníky aby dorazili na akci v uvedený čas příchodu. 


6) Co když se akce neuskuteční ? 

Pokud se z jakéhokoliv důvodu z naší strany akce neuskuteční (organizační důvody, epidemiologická situace apod.), vracíme Vám do 30 dnů zálohovou platbu zpět na účet, ze kterého byla platba odeslána. V případě hotovostní platby v klubu DESIRE se vrací platba v hotovosti na baru, nebo se může částka započítat do Vaší útraty při jakékoliv swingers párty v klubu. Pokud se akce z jakéhokoliv důvodu nezúčastníte Vy, záloha se již nevrací a propadá organizátorovi. 


7) Co všechno obsahuje vstupní poplatek ? 

Celková částka vstupného obsahuje : Klubovou kartu swingers DELUXE ( tímto zároveň získáváte 50% snížené vstupné na všechny akce klubu ), bohatý raut ( teplá s studená kuchyně při akci ), program ve společenské místnosti (DJ, laser show, erotická vystoupení), vstup do wellness části ( vířivka, Infra-sauna, Finská-sauna ), vstup do playing rooms, osušku, zapůjčení županu, přezůvky (doporučujeme však vlastní), kondomy, lubrikanty, desinfekce, toaletní potřeby.


8) Kde se mohu ubytovat ? 

Ubytovat se je možné po předchozí domluvě v našem klubu. Cena za ubytování se hradí samostatně.